Про нас

Про нас

Вся діяльність штатних співробітників компанії INEO спрямована на досягнення позитивних результатів для наших клієнтів в процесі розгляду справ по врегулюванню виниклих невідкладних справ у сфері бізнесу та нерухомого майна. Значний досвід та високий рівень кваліфікації наших правників дозволяє швидко надати всебічну юридичну допомогу при вирішенні виниклих проблем та забезпечити ефективний супровід на кожному етапі судових процесів щодо захисту вашого бізнесу, оформлення спадщини, реєстрації нерухомості.

Головні пріоритети

Основний принцип діяльності юристів INEO – прагнення всіма дозволеними чинним законодавством методами вирішити проблему свого клієнта, готовність до найменших дрібниць вивчити найбільш складну справу та завжди використати всі можливості для відстоювання ваших інтересів та прав.

Вміння застосувати свої знання в поєднанні з непохитними принципами є запорукою того, що вам буде запропоноване найкраще для кожної окремої ситуації вирішення проблеми. Ми ніколи не ставимося формально до своєї роботи, а прагнемо стати для вас надійним порадником, консультантом та союзником під час співробітництва.

Що ви отримуєте завдяки зверненню до INEO

Взаємодія з досвідченими правниками, що мають вузьку спеціалізацію по окремих галузях юриспруденції, це гарантія отримання послуг з такими перевагами:

 • ми оперативно зреагуємо на будь-яке звернення и надаємо кваліфіковані послуги незалежно від часу подачі вашої заявки та складності виниклої проблеми;
 • повний захист інформації приватного характеру. Ваші персональні дані, комерційні та особисті таємниці ніколи не стануть відомі стороннім особам;
 • стопроцентна впевненість в досягненні максимально можливого позитивного результату.

Щоб співробітництво з нашою компанією стало для вас приємним та корисним, ми розробили чітку стратегію взаємодії з клієнтами:

 • декілька варіантів зв’язку для отримання попередніх консультацій та оформлення заявок на виконання конкретних завдань;
 • можливість вибору зручного способу оплати за отримані послуги;
 • на попередньому етапі провадиться ретельне вивчення ситуації та вироблення шляхів досягнення сприятливого для клієнта результату;
 • кваліфікований юридичний супровід до повного завершення справи.

Позитивне виконання замовлення підтверджується отриманням всієї необхідної документації, яка є свідченням вигідного для клієнта вирішення завдання.

Спеціалізація діяльності компанії INEO

Головні напрямки діяльності:

 1. Продаж готових компаній у випадку, коли не має можливості витрачати час на оформлення нових підприємств. Повний перелік готових компаній можна отримати після дзвінка на один з номерів наших контактних телефонів.
 2. Реєстрація нерухомості житлового, комунального, кооперативного призначення, а також приміщення нежитлового фонду та цілісні комплекси майна.
 3. Підготовка документів – приведення у відповідність до діючих нормативів технічних паспортів на об’єкти приватної та комерційної власності.
 4. Апостилювання документів – це допомога в отриманні документації з наявністю спеціального штампу який необхідний для безперешкодного використання на території інших країн.

Юристи компанії виконають реєстрацію бізнесу для юридичних та фізичних осіб, а також аналогічну операцію стосовно неприбуткових організацій, що за статутом не можуть мати фінансової вигоди від своєї діяльності.

Ми завжди на зв’язку та готові оперативно надати вам сприяння у вирішенні найбільш складних питань!