Реєстрація нерухомості

Реєстрація нерухомості

В багатьох випадках супровід процедури реєстрації нерухомості досвідченими правниками є найкращим способом убезпечити себе від проблем, які в майбутньому можу суттєво обмежити права власника стосовно користування придбаним, отриманим в спадщину, збудованим об’єктом.

Правники юридичної агенції «INEO» володіють потрібним досвідом та мають достатню кваліфікацію, щоб надати вам допомогу з урахуванням всіх нюансів стосовно оформлення прав на нерухоме майно.

 • Державна реєстрація права власності на квартиру: новобудова, кооперативна, комунальна, кімната в гуртожитку, частина квартири.
 • Державна реєстрація права власності на місце для паркування транспортного засобу: приватний гараж, паркомісце, машиномісце, бокс, гараж в кооперативі.
 • Державна реєстрація права власності на нежитлове приміщення: вбудоване, окрема нежитлова будівля, цілісний майновий комплекс.
 • Державна реєстрація права власності на земельні ділянки в Києві та Київській області.
 • Державна реєстрація права власності на житловий будинок, приватний, садовий, дачний, домоволодіння.
 • Реєстрація в Державному реєстрі прав власності поділу об’єкта нерухомості: квартири, приватні будинки, нежитлові приміщення, нежитлові будівлі, цілісні майнові комплекси, земельні ділянки.
 • Реєстрація в Державному реєстрі прав власності виділу частки з об’єкту нерухомості: приватні будинки, нежитлові приміщення, нежитлові будівлі, цілісні майнові комплекси

Ми гарантуємо безпеку ваших інвестицій у нерухомість

 

Вкладення коштів в нерухоме майно – це завжди планування стратегії отримання максимального прибутку в майбутньому. Але без допомоги спеціалістів в цій сфері неможливо якісно зробити попередній аналіз, визначитися з можливими ризиками, правильно виконати оформлення з урахуванням всіх юридичних тонкощів.

Професійні правники нашої компанії мають величезний досвід стосовно операцій, пов’язаних із складанням договорів в сегменті будівництва та нерухомого майна, допоможуть мінімізувати ризики в найбільш складних випадках.

 

Переваги співпраці з INEO

 

Питання, які безпосередньо відносяться до українського ринку нерухомості, є одним з головних видів нашої діяльності. Звернення до кваліфікованих спеціалістів, гарантує кожному клієнтові отримання послуг найвищої якості:

 • основний пріоритет в нашій роботі – надійність. Якщо вашу справу взято до розгляду, це означає тільки одне – буде без найменших зволікань проведена найприскіпливіша юридична експертиза з прорахуванням подальших дій для досягнення потрібного результату;
 • ефективність завдяки всебічному розгляду ситуації та впровадженню нестандартних кроків щодо вирішення питання з максимальною користю для клієнта;
 • навіть найбільш складні та заплутані справи в сфері нерухомості будуть роз’яснені вам в доступній та простій формі;
 • завжди можна в терміновому порядку скористатися консультаціями юристів щодо стану виконання вашого замовлення.

Бажаєте отримати реєстрацію нерухомості без жодних зволікань та проблем? Телефонуйте нам прямо зараз!

 

Державна реєстрація нерухомого майна

 

Пропонуємо комплексне вирішення по будь-яким випадкам оформлення права власності або користування без витрати часу та нервових клітин на своє спілкування з державними органами.

Ми беремо на себе всі труднощі, пов’язані с таким процесом, та надаємо допомогу при потребі реєстрації таких видів нерухомості:

 1. Житлових квартир в новобудовах, об’єктах житлового фонду комунальної власності, гуртожитках та кооперативах, при відчуженні частини квартири.
 2. Кооперативних та приватних гаражів, територій для паркування транспорту, боксів та машиномісць.
 3. Земельних ділянок на території Київської області та в Києві.
 4. Цілісних майнових комплексів, нежитлових будівель та вбудованих приміщень.
 5. Домоволодінь, дачних, приватних, садових та житлових споруд.
 6. В ситуації з виниклим поділом земельних ділянок, житлового фонду, майнових комплексів, приватних будинків та квартир.
 7. Виділення певної частки з об’єктів будь-якого призначення.

Результатом вашого звернення буде отримання документу про право власності встановленого зразка в найкоротші терміни.

Всі деталі стосовно оформлення замовлення та потреби в певних довідках та документах уточнюються під час розмови з нашими спеціалістами. Для цього потрібно лише продзвонити нам за номером контактного телефону, надіслати сповіщення на адресу електронної пошти або скористатися опцією зворотнього зв’язку на сайті «INEO».