Продаж готових компаній

Продаж готових компаній

Юридична агенція «INEO» здійснює продаж готових компаній в якості повноцінної альтернативи варіанту з реєстрацією власного бізнесу чи установи у випадках, коли з певних причин не має часу на оформлення власної юридичної особи.

Випадки виникнення необхідності в купівлі готової фірми

Головними мотивами для здійснення такої правової дії зазвичай є наступні ситуації:

  • значна кількість звернень пов’язана з потребою в терміновому укладанні вигідного для клієнта контракту, коли не має часу на отримання ліцензії та всі дії щодо реєстрації нової фірми;
  • нерідко купівля ліцензованої компанії відбувається для отримання додаткового страхування від ситуації з потенційним анулюванням ліцензії основної бізнесової структури;
  • в нашій практиці траплялися випадки купівлі готової компанії власниками бізнесу, які постраждали від некомпетентності фахівців, якім було довірено роботу по отриманню певних документів.

В будь-якому випадку ми гарантуємо швидке виконання вашого замовлення та отримання прав власності компанією, що зареєстрована нашими юристами, є абсолютно чистою та прозорою, не має жодних непогашених зобов’язань перед іншими суб’єктами господарювання та фіскальними органами.

Кваліфіковані консультації

Вичерпну інформацію при бажанні розібратися в усіх нюансах переоформлення готової до початку діяльності фірми. Правники нашої компанії зможуть надати вам професійні поради стосовно доцільності придбання конкретної структури, деталям процесу купівлі та переоформлення.

Досвідчений правник надає вам таку допомогу:

  • ретельно проаналізує особливості ситуації, що склалася, та головні цілі, які ви ставите перед собою:
  • буде вибрано найбільш сприйнятливий варіант для отримання потрібного вам результату, а також уточнення доцільності покупки готового бізнесу для вирішення існуючої проблеми;
  • ви отримаєте інформацію про всі можливі способи розв’язання наявної задачі та найкращий алгоритм потрібних дій.

Супроводження процесу продажу та переоформлення здійснюється правниками, які мають великий досвід роботи в таких питаннях.

Співпраця з нами – гарантія надійності та отримання найкращого результату

Варто пам’ятати, що рішення про купівлю певної структури передбачає перехід до вас всієї її попередньої історії та відповідальності за всі дії. Тому ми пропонуємо тільки такі ліцензовані фірми, які пройшли ретельний аудит своєї попередньої діяльності.

Ви можете бути впевнені, що після придбання вам не треба буде розбиратися з претензіями щодо існуючої заборгованості перед контрагентами, розбиратися з штрафами від податкової чи подавати пояснення через невчасне подання звітів, мати клопоти з заборгованістю по заробітній платні.

З нашою допомогою ви стаєте власником компанії з бездоганною репутацією та можете спокійно займатися основною діяльністю, а не розбиратися з огріхами попередніх керівників.

В штаті нашої компанії працюють найкращі фахівці України в галузі права, що дозволяє із стовідсотковою впевненістю твердити, що всі зареєстровані спеціалістами INEO підприємства мають необхідний та повний пакет документації для повноцінного та безперешкодного ведення господарської і комерційної діяльності у всіх регіонах України.

З переліком суб’єктів господарювання можна детально ознайомитися після дзвінка за номерами контактних телефонів або заявки на адресу електронної пошти, а також завдяки зручній опції зворотнього зв’язку на сайті нашої компанії!