УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INEO

Юридична компанія, яка спеціалізується на обслуговуванні бізнесу та нерухомості

Продаж готових компаній
Підготовка документів
Апостилювання документів
Реєстрація нерухомості
Реєстрація неприбуткових організацій
Реєстрація бізнесу

Про нас

Неможливе не є зобов'​язанням

INEO пропонує широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних реєстрацією та захистом прав бізнесу, реєстрацією нерухомого майна. У нас працюють юристи з непохитними принципами, з глибокими знаннями та пильним розумом, які готові надати всебічну допомогу на будь-якому етапі.Ми захистимо ваші права, інтереси і запропонуємо оптимальні рішення проблеми для кожної конкретної ситуації.
Кожен клієнт, перебуваючи в пошуках надійного правового консультанта й порадника, звертає увагу на переваги, які він зможе отримати в процесі співробітництва.
З огляду на це, беручись до справи, ми гарантуємо:

оперативну підтримку

наші фахівці готові надати кваліфіковану допомогу швидко, якісно та у будь-який час

100 % результативність

ретельний аналіз кожної ситуації передує початку роботи для швидкого та максимального сприятливого для клієнта результату.

нерозголошення приватної інформації

ми не використовуємо інформацію про клієнтів у власних цілях чи в цілях будь-яких третіх осіб

Головні послуги

Декілька послуг є основною спеціалізацією діяльності INEO.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Офіс у Києві

.

Колектив професіоналів

.

Різні варіанти оплати та зв’язку

.

Унікальні послуги та підхід у регіоні

.

Всесторонній підхід

.

Позитивний результат, підкріплений документально

.

Українська юридична компанія INEO – гарантія професійного захисту ваших інтересів та прав

Штат нашої компанії укомплектований юристами найвищої кваліфікації, що спеціалізуються на розгляді справ щодо правового врегулювання питань в сфері нерухомості та бізнесу. В залежності від особливостей кожної окремо взятої ситуації наші фахівці зможуть забезпечити всебічну допомогу клієнтам у вирішенні будь-якої проблеми, ретельно та у відповідності до норм чинного законодавства провести реєстрацію нерухомого майна, захистити ваші бізнесові права

Чому варто звернутися по допомогу в компанію INEO

Останнім часом можна побачити тенденцію невпинного зростання звернень підприємців України до спеціалізованих юридичних компаній. Такий спосіб вирішення складних ситуацій пояснюється тим, що штатні юристи на підприємстві зазвичай мають певну вузьку спеціалізацію, та не в змозі якісно провести потрібну роботу з деяких питань.

Співпраця з INEO – це запорука доступу всіх клієнтів до низки переваг, які обумовлені співробітництвом з професійною командою:

  • ретельний підбір юристів, які будуть втіленням бездоганної репутації компанії та запорукою її успішної діяльності. Загальний рівень знань та підготовки персоналу нашої установи набагато перевищує можливості одного штатного працівника;
  • можливість значного скорочення витрат на утримання штатного юриста та забезпечення гідних умов його робочого місця. Разова співпраця при виниклій потребі обійдеться вам дешевше, ніж зарплата штатного працівника, придбання для нього персонального комп’ютера, офісних меблів, канцелярських товарів, виплати лікарняних та надання оплачуваної відпустки;
  • гарантована конфіденційність при виконанні як довгострокових контрактів, так і одноразових консультацій. Ви будете убезпечені від просочування важливої інформацій до своїх співробітників або конкурентів;
  • вузька спеціалізація фахівця, який виконує ваше замовлення. Найбільш ефективний результат здатен забезпечити тільки юрист, який володіє значним досвідом та може впевнено орієнтуватися в усіх нюансах конкретного правового питання.

Один з головних пріоритетів діяльності компанії – надання оперативної підтримки, коли професійна допомога потрібна в дуже стислі терміни.

Ми гарантуємо досягнення потрібного результату з найменшими витратами фінансів та такого дорогоцінного ресурсу, як час замовника.

Переваги співпраці з компанією INEO

Ми пропонуємо ознайомитися з перевагами, які ви зможете відчути під час співробітництва в професійною командою досвідчених правників.

Наш головний офіс знаходиться в Києві

Для клієнтів столичного регіону таке місцезнаходження є максимально зручним. Також варто відзначити скорочення термінів на спілкування з різними державними установами, які в переважній більшості розміщені в Києві.

Співробітники з високим рівнем кваліфікації
Штат співробітників складається с юристів, які спеціалізуються на вирішенні чітко визначених питань. Тому займатися вашою проблемою буде спеціаліст з додатнім досвідом, що гарантує 100% досягнення потрібного результату.

Зручні способи оплати та зв’язку
На ваш вибір пропонується кілька варіантів розрахунку за отримані послуги. Попередні консультації та оформлення заявки на співпрацю можна зробити зручним для клієнта способом зв’язку.

Унікальні підхід до вирішення замовлень
Професійний рівень співробітників дозволяє домогтися успіху при виконанні найбільш складних завдань, що нерідко не мають аналогів в царині юриспруденції.

Всебічне вивчення ситуації
Ретельний аналіз кожної ситуації передує початку роботи для швидкого та максимального сприятливого для клієнта результату.

Виконання замовлень підтверджується документально
Ви отримуєте всю необхідну документацію, що засвідчує позитивне вирішення поставленого завдання.

Чекаємо ваших дзвінків, звернень на адресу електронної пошти, пропонуємо також скористатися опцією зворотнього зв’язку на сайті юридичної компанії INEO!

Статті

Кінцеві бенефіціарні власники та розкриття структури власності

До уваги керівників юридичних осіб! Строк подачі інформації про кінцевих бенефіціарних власників та розкриття структури власності  закінчується 10 жовтня 2021 року. Неподання або несвоєчасне подання

Докладніше »